a'dan z'ye taşımacılık yönetim sistemi

H1/H2 Yetki belgesine sahip acentelerin dijital dönüşümüne katkı sağlamaktadır. Acentelerin işlerini sağlıklı ve verimli bir şekilde yönetebilmeleri için bir TMS (Transportation Management System / Taşımacılık Yönetim Sistemi) modülüne sahiptir. Acenteler müşteri talep toplamadan araç tedarikine ve navlun ödemesine kadar uçtan uca işlerini yönetme imkanını diginak’da bulabilirler.

seçkin diginak müşterilerine
erişim fırsatı

Diginak'ın acentelere özel tasarlanmış TMS (Transportation Management System / Taşımacılık Yönetim Sistemi) modülü ile çok daha etkin ve verimli bir şekilde taşımacılık hizmeti sunulmasına imkan sağlamaktadır.

Diginak'ın seçkin müşterilerine erişim sağlayarak ticari gelirlerini arttırma imkanı bulunmaktadır. Platform aynı zamanda acentelerin sisteme kayıtlı nakliyecilere erişimlerini sağlayarak büyük bir nakliyeci havuzu ile sinerji oluşturmak için fırsat sunmaktadır.

diginak acente platformu nasıl çalışır?

01 acente üyeliği

Diginak Acenteliği üyelik ile başlar. Platforma yapılan üyelik sonucunda Diginak iş geliştirme birimi acente adayı ile iletişime geçerek ön bilgileri alır ve üyelik için motivasyonu analiz eder.

02 uzaktan eğitim programı

Uygun acenteler için uzaktan eğitim programı ile eğitim süreci başlatılır. Öncelikle platformun vizyonu, misyonu ve stratejileri konuları işlenir. Ardından platformun Acenteler tarafından nasıl kullanılabileceği konusunda teknik eğitim programı ile sistemin uçtan uca nasıl yönetilebileceği adım adım gösterilir.

03 hizmet üretimi

Ardından Acente'nin coğrafi lokasyonu ve hizmet üretim kabiliyeti göz önüne alınarak Diginak müşterilerine hizmet vermesiyle süreç başlatılır. Acentenin 3 aylık periyotlarda performasnı ölçülerek Diginak’ın yüksek kalite standartlarına hizmet sağlaması yönünde destekleyici faaliyetlerde bulunulur.

diginak acente platform avantajları

Acenteler müşteri talep toplamadan araç tedarikine ve navlun ödemesine kadar uçtan uca işlerini yönetme imkanını diginak'da bulabilirler.

Diginak kendi işini kurmak isteyen lojistik profesyonellerine Pro-forwarder eğitim programı ve destek paketi ile Diginak Acentesi olma imkanı sunmaktadır.

Daha fazla gelir imkanı

Dijital dönüşüm fırsatı

Seçkin diginak müşterilerine erişim

Geniş nakliyeci havuzuna erişim

Kurumsal destek ve eğitim

Navlun ödeme gücü

3 adımda kolay, güvenli ve ücretsiz kayıt olun...

Acente Kayıt Formu

Acenteler
diginak | Dijital Nakliye Platformu ile müşteri talep toplamadan araç tedarikine ve navlun ödemesine kadar uçtan uca işlerini yönetme imkanını bulabilirler.

1
Platforma Kayıt Ol!

Acente kayıt formunu eksiksiz doldurunuz.

2
Şifreni Tanımla!

Sistem girişi için gerekli olan şifrenizi tanımlayınız.

3
Sisteme Giriş Yap!

Dijital Dönüşüme Hazır mısınız?
Sisteme giriş bilgilerinizi doldurarak Diginak | Dijital Nakliye Platformu'nu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Acente Platform Kayıt
Kaydınız başarıyla tamamlanmıştır.
Hata! Lütfen Adınızı Yazınız...
Hata! Lütfen Soyadınız Yazınız...
Hata! Lütfen E-Posta Adresinizi Yazınız...
Hata! Lütfen Telefon Numaranızı Yazınız...
Hata! Lütfen Şifrenizi Yazınız...
Hata! Lütfen Şifrenizi Tekrar Yazınız...
Hata! Lütfen Şifreniz Uyuşmuyor...
Hata! E-Posta Adresi Kayıtlıdır...
Hata! Telefon Numarası Kayıtlıdır...
Başarısız! Kaydınız tamamlanamamıştır.