tüm taşımacılık fırsatlarına doğrudan erişim

diginak | Dijital Nakliye Platformu'nun ana taşıma kapasitesini de bireysel nakliyeciler ve lojistik firmalar karşılamaktadırlar. diginak'ın tüm hizmet sağlayıcıları ve alt yüklenicileri diginak Sürücü Mobil APP uygulaması ile tüm taşımacılık fırsatlarına doğrudan erişim sağlayabilmekte ve taşımacılık işlerini tek bir tıkla alıp, işlerini uçtan uca yönetebilmektedirler.

tüm süreçleri mobil app üzerinden
yönetme imkanı

diginak | Dijital Nakliye Platformu ile çalışan nakliyeciler, müşterileri tarafından açılan tüm rezervasyonları Sürücü Mobil APP üzerinden canlı/anlık ( Real time) takip edebilirler.

Sektördeki diğer uygulamaların aksine, Diginak sürücü mobil APP uygulaması müşteri ile nakliyeciyi buluşturmaz. Taşıma işi ile bireysel nakliyeciyi buluşturur. Taşıma işine olan talebi/ilgiyi alır, ölçer ve bir sonraki adımda Diginak ve Bireysel Nakliyeci arasındaki pazarlık sonucunda anlaşma sağlanır yada taraflar birbirine teşekkür edilir.

diginak nakliyeci uygulaması nasıl çalışır?

01 indir ve kayıt ol!

Diginak Sürücü (Nakliyeci) Mobil Uygulamasını Google Play üzerinden indir ve ilgili alanları doldurarak sisteme kayıt ol.

02 iş fırsatlarını yakala!

Taşıma işlerinin doğru nakliyeciler ile buluşturulması platformun en aktif ve başarılı olduğu konulardan birisidir. Diginak yapay zekası ile platformda açılan ataşıma işleri fırsatlarını nakliyeciler ile üç kanal ile paylaşır
1) Platform yapay zekası ile otomatik olarak nakliyecilere ulaşır ve fırsatları paylaşır ,
2) Acenteleri üzerinden nakliyecilere ulaşır
3) Sürücü mobil APP üzerinden nakliyecilere fırsatları paylaşır.

03 taşımanı yap, ücretini al!

Taşıma işinin nakliyeciye atanmasını müteakip hizmetin ifası platform tarafından izlenir. Taşımanın tamamlandığı nakliyeci tarafından teslim evrakının ibrazı ile yapılır. Teslim evrakının platforma yüklenmesi ile beraber nakliye faturası eşliğinde nakliye hizmet bedeli Diginak tarafından ödenerek süreç tamamlanır.

diginak nakliyeci uygulama avantajları

Türkiye yurtiçi karayolu taşımacılık omurgasını yaklaşık 1 Milyon adet aracın sahibi olan bireysel nakliyeciler (Kamyoncular) oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra ülkemizde irili ufaklı 8.000 adet Lojistik firma faaliyet göstermektedir.

Bu lojistik firmaları Türkiye yurt içi karayolu taşımacılık ihtiyacının yaklaşık %15-20 sini karşılayabilmektedirler. Geriye kalan taşımacılık ihtiyacı 1 Milyon adet bireysel nakliyeci tarafından karşılanmaktadır.

Türkiye genelinde taşıma işi frsatlarına erişmek.

Tüm süreçleri Mobil APP üzerinden yönetme imkanı.

Teslim evrakının ibrazını takiben peşin navlun ödemesi.

Haftada 3 gün navlun ödemesi ( Pazartesi, Çarşamba ve Cuma).

Nakliyeciye özel müşteri hizmetleri erişimi

Hızlı yükleme ve boşaltma planlaması

Seçkin müşteriler ile çalışma fırsatı