7/24 dijital müşteri ilişkileri yönetimi

diginak | Dijital Nakliye Platformu, taşımacılığın dijitalleşmesi konusunda yurt içi ve yurtdışı karayolu taşımacılığında en etkin ve aktif çalışan platformlardan birisidir. Geliştirmiş olduğu özgün iş modeli sayesinde taşımacılık eko-sisteminin tüm paydaşlarını bünyesinde barındıran özgün bir platformdur.

Diginak

diginak ile işinizi ileriye taşıyın...

diginak | Dijital Nakliye Platformu, taşımacılık sürecindeki eksik kısımları tamamlayarak tedarik zincirinin güçlenmesine katkı sağlamaktadır. Özellikle kontrat lojistiği hizmetine erişemeyen KOBI’lere alternatif bir çözüm olan düzenli spot araç tedariği hizmetini geliştirerek sektörün hizmet kalitesini arttırmayı başarmıştır.

Ülkemizin taşımacılık omurgasını oluşturan bireysel nakliyecilerin (komyoncuların) sahadaki çalışma metodlarını kurumsal müşteri beklentilerine cevap verecek şekilde destekleyerek, taşıma hizmetinin sürdürülebilir olmasına katkı sağlamaktadır.

taşıma işleri organizatörü

diginak | Dijital Nakliye Platformu, taşımacılık hizmetini T.C. Ulaştırma Bakanlığından almış olduğu TİO (Taşıma İşleri Organizatörü) yetki belgesi kapsamında yapmaktadır. Platformumuzun tüm çalışanlarının Ulaştırma bakanlığından eğitim katılım ve sınav sonucu ile elde edilen ve Lojistik işleri uzmanlığını belgeleyen ÜDY ( Üst Düzey Yönetici) belgesine sahip olmalarına özen gösteriyoruz.

tüm paydaşlar burada!

diginak | Dijital Nakliye Platformu'nda taşımacılık sektörünün tüm paydaşları kendileri için bir yer bulabilirler. diginak, yıkıcı (Disruptive) değil yapıcı/onarıcı bir iş modeline sahiptir. Sektörün tüm paydaşlarını kucaklayarak, sektörün gelişime açık yönlerini tespit edip iyileştirmeye odaklanmıştır.

01 müşteriler

Müşterilerimiz taşımalarını kolaylıkla platformumuz üzerinden yönetebilirler. diginak | Dijital Nakliye Platformu taşıma emri açılmasından, navlun ödemesine kadar tüm süreçleri kolaylıkla yönetmenize imkan sağlamaktadır.

02 acenteler

H1/H2 Yetki belgesine sahip acentelerin dijital dönüşümüne katkı sağlamaktadır. Acentelerin işlerini sağlıklı ve verimli bir şekilde yönetebilmeleri için bir Transportation Management System / Taşımacılık Yönetim Sistemi modülüne sahiptir.

03 nakliyeciler

Tüm hizmet sağlayıcıları ve alt yüklenicileri diginak Sürücü Mobil APP uygulaması ile tüm taşımacılık fırsatlarına doğrudan erişim sağlayabilmekte ve taşımacılık işlerini tek bir tıkla alıp, işlerini uçtan uca yönetebilmektedirler.

her bir paydaş için uygun çözüme erişim imkanı

diginak | Dijital Nakliye Platformu özgün teknolojik altyapısı, esnek modülleri ve yüksek entegrasyon kabiliyeti ile müşterilerinin (yük sahibi) ihtiyaçlarını karşılamak için alternatif hizmet paketlerine sahiptir.

Müşteriler, nakliyeciler ve nakliye komisyoncuları, diğer sektör paydaşları ve çözüm ortakları diginak'da kendileri için uygun bir çözüme erişme imkanına sahip olacaklardır.

"Düzenli spot" taşımacılık hizmeti

Taşımacılık Yönetim Hizmeti (TMS)

Navlun ödeme finansmanı entegrasyonu

Taşımacılık "dijital dönüşüm" paketi

Bireysel nakliyeci (Kamyoncu) yönetim paketi

Lojistik alt yüklenici yönetim paketi

en uygun araç, en doğru fiyat

diginak | Dijital Nakliye Platformu'nu kullanarak "1 Palet" den başlayarak, tam dolu TIR yüküne kadar taşıma yaptırtabilirsiniz.
diginak | Dijital Nakliye Platformuna açacağınız taşıma talebiyle beraber yükünüz için en uygun araç ve en doğru fiyat sizlere online olarak sunulacaktır.

01. FTL

(Full Truck Load / Tam dolu yük)

02. LTL

(Less Than Truck Load / Tam kamyon yükünden az)

03. Parsiyel

(Palet Ölçeği)

04. Proje Taşımacılığı

kobi dostu dijital taşımacılık

diginak | Dijital Nakliye Platformu, kobi'lerin kontrat lojistiğinin avatajlarından mahrum kalmamaları için düzenli spot olarak adlandırdığı taşımacılık hizmetini geliştirmiştir.

Bu ürün sayesinde kontrat lojistiğinin güvencesinden mahrum kalmayacak şekilde müşterilerine tam zamanında ve piyasa fiyatlarıyla ürünlerini taşıtma imkanına sahip olmaktadır.

diginak | Dijital Nakliye Platformu, spot taşımacılığın en büyük sorunu olan; yük teslimi peşin ödeme, yük sigortası ve taşımacılık ihtiyac karşılama oranı sorununu düzenli spot hizmeti ile çözmektedir.

diginak düzenli spot taşıma modeli

Aşağıdaki tabloda kontrat lojistiği ve diginak'ın geliştirmiş olduğu düzenli spot taşıma modelinin karşılaştırmasını bulabilirsiniz.

Sözleşme
İhtiyaç Karşılama Oranı
Yük/Emtia Sigortası
Ödeme Vadesi
Tek Muhattap
Dijital Erişim/Yönetim
Sabit/Değişken Fiyat
Yıllık Maliyet Avantajı
Diginak
%97
30/60/90 Gün
Piyasa Fiyatı
%15
Kontrat Lojistiği
%99
30/60/90 Gün
Sabit Fiyat
-

İletişim Formu

Optimum Lojistik ve Ticaret A.Ş

Küçükbakkalköy Mah. Nartanesi Sok. No: 1/1/3 Ataşehir , İstanbul

Tel.: +90 216 574 06 60

Mail: operasyon@diginak.com

Formu Gönder
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.
Hata! Lütfen Adınızı Yazınız...
Hata! Lütfen Soyadınız Yazınız...
Hata! Lütfen E-Posta Adresinizi Yazınız...
Hata! Lütfen Telefon Numaranızı Yazınız...
Hata! Mesajınızı Yazınız...
Başarısız! Kaydınız tamamlanamamıştır.